Marketing

COMMUNICATIESTRATEGIE - BEDRIJFS COMMUNICATIE - COMMUNICATIE DOELSTELLINGEN

Communicatiestrategie>> Contacteer ons

Bij communicatiestrategie zijn de doelgroep, doelstellingen, boodschap, strategie en budget de belangrijkste vraagstellingen.

Vooraleer de eerste afbeelding of slogan op papier komt te staan beginnen we met een doordachte strategie die in de lijn ligt van uw doelgroep en uw merk. Vanuit deze strategie plaatsen we uw merk in de markt op een efficiënte en relavante manier. Deze basis vormt de fundamenten van elk idee. De gebruikte marketingmix zorgt ervoor dat we uw merk kunnen linken met uw doelgroep.


Andere diensten van Siesqo: Etalages, Affiche, CD-rom of DVD, Spandoeken en kaders, Verpakking, Vlaggen, Catalogus, Powerpoint presentatie, Radio- en tv spot, Presentatiemap

REALISATIES COMMUNICATIESTRATEGIE

Willy Naessens Group
Website NEW 2012
Willy Naessens Group
d-toxx
Digitale nieuwsbrief
d-toxx
Alfa solutions
Digitale nieuwsbrief
Alfa solutions

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u een project in gedachten of bent u op zoek naar communicatie voor uw bedrijf?
Neem gerust contact met ons op.

We maken graag een vrijblijvende afspraak om uw wensen te bespreken. We hebben ook voor u een goede oplossing om uw project succesvol te maken.






Ja, nieuwsbrief ontvangen.